ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbåt 10906234
nr 1090 6234
Leksaksbåt
1930-/40-tal, Plåt, längd: 41 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2017
kl 20:07:16
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)